Rok zał. 1997________________________________

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń. Analizujemy produkty wielu renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych, wybierając dla Państwa najlepszą ofertę. Zapewniamy kompleksową ochronę ubezpieczeniową, dobieramy zakres i koszty ubezpieczenia do Pastwa oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Reprezentujemy kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych przez co jesteśmy znaleźć dla Państwa najkorzystnieszą ofertę dostępną na polskim rynku.

Działamy zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Nasz teren działania to głównie Koszalin i pomorze zachodnie ale jesteśmy w stanie zawrzeć ubezpieczenie dla klientów w całej Polsce.

Biuro otwarte jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.30, a w soboty w godzinach 10.00 - 12.00. Zawsze jest pracownik, który pomoże w dobraniu odpowiedniego ubezpieczenia, przyjęcia oświadczenia o sprzedaży pojazdu, wypowiedzenia czy udzielenia porady.

Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy również punkt obsługi w Urzędzie Miejskim w Koszalinie przy Kasach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kompleksowymi usługami konsultingowymi oraz kompetentnymi i przyjaznymi pracownikami.

PAMIĘTAJ !!!

Najtaniej nie jest równoznaczne z najlepiej.

Wiele firm, szczególnie directów prześciga się w reklamach, że niska cena jest jedynym wyznacznikiem najlepszej oferty. Nic bardziej błędnego.

Bardzo tanie ubezpieczenia wcale nie okazują się czasami takie tanie. Pó�niej przy szkodzie okazuje się, że mamy tak wiele niekorzystnych zapisów w umowie, że otrzymujemy bardzo niekorzystne rozliczenie naszej szkody.

Bardzo wiele uwagi poświęcamy na to, by wybrać dla Ciebie spersonalizowane ubezpieczenie spełniające indywidualne potrzeby, oraz dające wymierne korzyści. Z właściwą polisą i zabezpieczoną przyszłością, możesz zapomnieć o problemach i cieszyć się życiem!

POLECAMY

MOTO ASSISTANCE

Gdy jedziemy samochodem wszystko może się zdarzyć :

- kolizja lub wypadek

- awaria pojazdu

- brak paliwa

- kluczyki zatrzasnęły się wewnątrz pojazdu

- problem z holowaniem pojazdu ( nawet do miejsca zamieszkania)

- problem z noclegiem na czas naprawy pojazdu

- samochód zastępczy na czas naprawy

- odbiór i dostarczenie pojazdu po naprawie

- sfinansowanie powrotu do miejsca zamieszkania ( nawet samolotem)

Wszystkie te wymienione ryzyka można objąć ochroną na terenie Polski i Europy w ubezpieczeniu MOTO-ASSISTANCE  i problem z głowy.