Rok zał. 1997 
________________________________

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń. Analizujemy produkty wielu renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych, wybierając dla Państwa najlepszą ofertę. Zapewniamy kompleksową ochronę ubezpieczeniową, dobieramy zakres i koszty ubezpieczenia do Pastwa oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Reprezentujemy kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych przez co jesteśmy znaleźć dla Państwa najkorzystnieszą ofertę dostępną na polskim rynku.

Działamy zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Nasz teren działania to głównie Koszalin i pomorze zachodnie ale jesteśmy w stanie zawrzeć ubezpieczenie dla klientów w całej Polsce.

Biuro otwarte jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. Zawsze jest pracownik, który pomoże w dobraniu odpowiedniego ubezpieczenia, przyjęcia oświadczenia o sprzedaży pojazdu, wypowiedzenia czy udzielenia porady.

Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy również punkt obsługi w Urzędzie Miejskim w Koszalinie przy Kasach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kompleksowymi usługami konsultingowymi oraz kompetentnymi i przyjaznymi pracownikami.

PAMIĘTAJ !!!

Najtaniej nie jest równoznaczne z najlepiej.

Wiele firm, szczególnie directów prześciga się w reklamach, że niska cena jest jedynym wyznacznikiem najlepszej oferty. Nic bardziej błędnego.

Bardzo tanie ubezpieczenia wcale nie okazują się czasami takie tanie. Pózniej przy szkodzie okazuje się, że mamy tak wiele niekorzystnych zapisów w umowie, że otrzymujemy bardzo niekorzystne rozliczenie naszej szkody.

Bardzo wiele uwagi poświęcamy na to, by wybrać dla Ciebie spersonalizowane ubezpieczenie spełniające indywidualne potrzeby, oraz dające wymierne korzyści. Z właściwą polisą i zabezpieczoną przyszłością, możesz zapomnieć o problemach i cieszyć się życiem!

POLECAMY

MOTO ASSISTANCE

Gdy jedziemy samochodem wszystko może się zdarzyć :

- kolizja lub wypadek

- awaria pojazdu

- brak paliwa

- kluczyki zatrzasnęły się wewnątrz pojazdu

- problem z holowaniem pojazdu ( nawet do miejsca zamieszkania)

- problem z noclegiem na czas naprawy pojazdu

- samochód zastępczy na czas naprawy

- odbiór i dostarczenie pojazdu po naprawie

- sfinansowanie powrotu do miejsca zamieszkania ( nawet samolotem)

Wszystkie te wymienione ryzyka można objąć ochroną na terenie Polski i Europy w ubezpieczeniu MOTO-ASSISTANCE  i problem z głowy.

Copyright 2012-2020 by bif24.com
link_1; ?> | link_2; ?> | link_3; ?> | link_4; ?> | link_5; ?>